17 Серпня 2021

Сьогодні вся повнота Української Православної Церкви молитовно відзначає сьому річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Цього дня я хочу висловити найщиріші привітання нашому дорогому Предстоятелю, Архіпастирю, Владиці й отцеві!

Саме так Його Блаженство називають мільйони вірних чад Української Православної Церкви. За цими словами стоїть живий досвід людей.

Наш Предстоятель завжди попереду, завжди на виду. Він духовний лідер свого народу, який смиренно прийняв на себе всю повноту відповідальності за нього перед Богом і стоїть, подібно до міцної скелі, посеред розбурханого пристрастями океану світу цього.

Як Архіпастир він впевнено й безстрашно веде свою паству до спасіння, зберігаючи її у вірності Христовому вченню та церковним канонам.

Завдяки його архіпастирським молитвам, його твердості та невідступному стоянню в Істині наша свята Українська Православна Церква ні на крок не відступила від спадщини Отців за всіх відчайдушних спроб спокусити її з істинного шляху.

Як владика, що має від Христа і Його апостолів владу «зв’язувати й вирішувати», Блаженніший Митрополит Онуфрій завжди використовує цю владу не за власним уподобанням, а з мудрістю, терпінням і великою обережністю, делікатною суворістю й розумною довірою, роблячи послух Богу й Церкві радісним і легким.

Отець – цьому слову Його Блаженство відповідає найбільше. Він – духовний отець, який вболіває усім серцем за кожне своє духовне чадо, він – вихователь, що задає основні напрями духовного розвитку своєї пастви, він – молитовник, який постійно стоїть перед Богом і клопоче перед Ним за всіх і за все.

Дорогий Владико, Ваше Блаженство!

Сім років – невеликий строк за мірками людської історії, але ми встигли переконатися у Вашому самовідданому подвижництві, Вашій високій самовіддачі, Вашій безмежній любові до Бога, Церкви та нашої Батьківщини, що благотворно позначається на розвитку духовного життя українського народу.

Прийміть сердечну подяку та щирі вітання із семиліттям Вашого перебування на кафедрі Київських первосвятителів! Нехай Господь їхніми молитвами зміцнить Вас у Вашому служінні та дарує Вам благодатні таланти й сили здійснювати його на славу Божу та на користь нашій богоспасенній країні.

Всі новини
по темі