21 Травня 2015

21 травня, у день Вознесіння Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у відкритті III Міжнародної конференції «Афон і слов’янський народ», присвяченої 1000-річчю давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

 

Відкриваючи конференцію, Його Блаженство зазначив: «Переконаний, що сьогоднішня конференція допоможе всім нам глибше усвідомити благотворний вплив, який мали подвижники Святої Гори Афон на становлення й розвиток народу Київської Русі й усіх слов’янських народів. Закликаю на ваші труди Боже благословення. Нехай Господь наш Ісус Христос молитвами Своєї Пречистої Матері умудрить усіх нас і наставить на істину».

 

У відкритті форуму взяли участь намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Обухівський Іона, єпископ Ірпінський Климент, ігумен Афонського монастиря «Хіландар» архімандрит Матфей, ​​директор Національного історико-культурного Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина, Надзвичайний і повноважний посол Греції в Україні Василіус Попандопулус, народний депутат України Вадим Новинський, директор Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило та ін.

 

Оригінал новини за посиланням

Всі новини
по темі