27 Липня 2016

Хресна хода - це абсолютно неполітична акція. У всі часи, коли народу ставало дуже погано, в годину найтяжчих випробувань віруючі люди вдавалися до Хресної ходи. І зараз, коли у нас в країні йде братовбивча війна і політики не можуть з цим впоратись, Церква благословила Хресну ходу. Одна йде зі сходу України, зі Святогірської Лаври, інша - із заходу, з Почаївської Лаври. Вони йдуть назустріч одна одній в Київ. Це означає і символізує єднання нашої країни. Це Хресна хода про мир і злагоду в Україні.

Закликаю представників усіх політичних сил приєднатися до Хресної ходи і пліч-о-пліч помолитися про мир в Україні. Учасники Хресної ходи - це справжні сповідники віри і патріоти України, які йдуть з однією метою - щоб в країні був мир і спокій. А ескалація напруги навколо заходу виникла в результаті того, що вищі посадові особи нагнітали істерію в суспільстві.

Сподіваюсь, що влада і правоохоронні органи спрацюють чітко і під час молебню на Володимирській гірці та проходження Хресної ходи звідти до Києво-Печерської Лаври не буде ніяких зіткнень. Правоохоронні органи повинні впоратися з цими бандитами, котрі називають себе активістами, які намагаються перешкоджати учасникам ходи. Я сподіваюся, що і СБУ, і МВС вживуть всіх заходів для забезпечення безпеки учасників Хресної ходи, і ця мирна неполітична акція завершиться молитвою в стінах Києво-Печерської Лаври.

 

Всі новини
по темі