22 Вересня 2016

Разом із колегами з фракції «Опозиційний блок» зареєстрували проект постанови Верховної Ради з вимогою до Уряду розкрити зміст домовленостей із Міжнародним валютним фондом.

За неофіційною інформацією, широко розповсюдженою у вітчизняних ЗМІ, мова йде про драконівську, дуже схожу на соціальний геноцид, пенсійну реформу, про нове підвищення тарифів, про розпродаж за копійки вітчизняного держсектору, зокрема прибуткових підприємств, і, що найголовніше, про відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

У роки Великої Вітчизняної Війни українські чорноземи ешелонами вивозили з України. А тепер і вивозити не потрібно буде — нинішня влада, затикаючи дірки свого бездарного управління країною, готова пустити з молотка найбільший скарб українського народу — землю.

З пояснювальної записки до проекту постанови:

Необхідно констатувати, що сьогодні Україна опинилася на межі соціальної катастрофи. Заплановані скорочення витрат на соціальну сферу, девальвація гривні, зростання вартості енергоносіїв призводять до стрімкого зниження рівня життя населення.

Водночас, уряд України неодноразово стверджував, що готовий задовольнити будь-які вимоги МВФ. Разом із тим, поки немає жодних офіційних документів, які б дозволили реально оцінити ризики такої співпраці.

З метою інформування громадськості про документи, які укладає Уряд України з Міжнародним валютним фондом, пропонується звернутися до Кабінету Міністрів України з відповідною вимогою.

Метою звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України є реалізація положень Конституції України та Закону України «Про Кабінет Міністрів України» щодо підконтрольності та підзвітності Уряду України Верховній Раді України.

Проектом пропонується звернутися до Кабінету Міністрів України з метою невідкладно надати звіт про умови отримання кредитних коштів від Міжнародного валютного фонду у вересні 2016 року й опублікувати в Офіційному віснику України, газеті «Урядовий кур’єр», на офіційному веб-сайті Кабміну повні тексти відповідних документів (зобов’язань).

Всі новини
по темі