01 Вересня 2016

Сьогодні в ЗМІ активно поширювали повідомлення, яке запустив сайт «Українська правда», що нібито за їхньою інформацією ГПУ готує запит до Верховної Ради про зняття з мене депутатської недоторканності. Можу сказати щодо цього – мені про це нічого не відомо. Справ щодо мене, за якими мені могли б висунути обвинувачення, немає.

Сьогодні я був у прокуратурі, і там теж нічого подібного не звучало. Тому рекомендую всі запитання адресувати журналістам «Української правди». На мою думку, це або прикре непорозуміння і фейкова інформація, або усвідомлене вкидання, свого роду спроба залякати, потріпати нерви, протестувати громадську думку. У будь-якому разі це однозначно маніпуляція, і ця інформація не відповідає дійсності. Якщо ж раптом виявиться, що хтось вирішив полоскотати суспільству нерви фабрикацією кримінальних справ проти опозиції й половити рибку в каламутній воді, що ж, у мене й нашої політичної сили буде достатньо аргументів, щоб надовго відбити бажання вдаватися до шельмування або роззявляти рота на чужий бізнес. І вже точно, я не буду виїжджати з країни, хоч як комусь цього хочеться.

Щодо сьогоднішнього візиту до прокуратури повторю слова, сказані журналістам наших провідних телеканалів на імпровізованому брифінгу біля дверей ГПУ – поки це були слідчі дії, причому ніяк не пов’язані з фейковою новиною «Української правди». У нас була очна ставка з Олександром Драбинком. Після спілкування слідчий подякував за співпрацю та плідну роботу. Ми йому подякували за професіоналізм і розійшлися. Конфлікту з Драбинком у мене немає. Це він хоче представити все так, ніби в мене з ним конфлікт. У ЗМІ поширювали наклеп про те, що я його побив. Не бив. Це брехня. Навіть сам Драбинко не стверджував, що я його побив. Резюмуючи, можу сказати одне: брехати й обмовляти – дуже погано. Це страшний гріх.

Всі новини
по темі