24 Березня 2020

Благодійний Фонд Вадима Новинського передав Херсонській ОДА два апарати штучної вентиляції легенів, а також 200 костюмів біозахисту вищого класу, 200 масок і захисних окулярів для лікарів.

Це перша частина гуманітарної допомоги, яку передав Фонд парламентарія для потреб області.

Про це народний депутат Вадим Новинський повідомив під час брифінгу в Херсоні, який пройшов за результатами зустрічі місцевої влади з представниками бізнесу в регіоні.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв подякував парламентарію за надану допомогу. У свою чергу Вадим Новинський повідомив, що найближчим часом область отримає наступну партію гуманітарної допомоги, після того як будуть закінчені закупівлі.

«Сьогодні весь бізнес – і великий, і малий – концентрується для того, щоб надати допомогу державі в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в країні. Ми в межах цієї допомоги передаємо місцевим лікарням два найсучасніші апарати штучної вентиляції легенів. Кожен із них розрахований на дві людини, які можуть одночасно проходити процедуру ШВЛ, – тобто, фактично, ми привезли 4 апарати. Сподіваюся, вони допоможуть оперативно отримати лікування тим, кому воно знадобиться. Хоча глобально хочеться вірити, що випадків коронавірусу в Херсонській області буде якомога менше», – сказав Вадим Новинський.

Він також повідомив, що крім апаратів ШВЛ для лікарів лікарень Херсонської області, у межах гуманітарної допомоги передають костюми біозахисту.

«Ми привезли 200 костюмів біозахисту вищого класу, 200 масок і захисних окулярів для лікарів. У ці дні як ніколи треба берегти наших лікарів, в Італії вже говорять: бережіть своїх лікарів, медсестер, медичний персонал, бо якщо захворіють і вони, вас не буде кому лікувати. Сьогодні це перша частина допомоги, ми її продовжимо. Ми вже вели переговори і з головою Херсонської ОДА, і з керівником обласного охорони здоров’я, щоб уточнити потреби, що потрібно доставити в лікарні Херсона й області насамперед», – підкреслив парламентарій.

Вадим Новинський також закликав весь приватний бізнес по можливості зробити свій внесок у боротьбу з поширенням епідемії коронавірусу.

«Я закликаю всіх представників бізнесу в області, і малих, і середніх, проявити себе. Ця криза покаже, хто друг, хто ворог, хто помічник, хто шкідник, хто може надати милосердя, – я всіх закликаю до того, щоб ми проявили свою православну суть допомагати одне одному», – запропонував Вадим Новинський.

Всі новини
по темі