25 Червня 2018

Сьогодні наша Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Онуфрія Великого – небесного покровителя Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Наша країна й наша Православна Церква нині переживають важкі часи. Лицемірство, ненависть, злоба, розділення, аморальність, бездуховність, на жаль, стають буденністю й невіддільною частиною нашого життя.

Забуваються Христові заповіді, перекручуються традиційні цінності. Але, слава Господу Богу, у нас є світлий приклад Блаженнішого Митрополита Онуфрія, нашого доброго Пастиря, нашої надії та опори.

У народі кажуть: «До порожнього колодязя по воду не ходять». Так і Владика Онуфрій є для всіх нас ˗ від малого до великого, для парафіян і священства ˗ справжнім джерелом Божої благодаті, прикладом лагідності та смиренності, любові і твердості в питаннях віри.

Його Блаженство не шукав ні почестей, ні слави земної, ні влади, тільки служіння Господу. Божою милістю Блаженніший очолив нашу Церкву у важкі дні випробувань і розколу.

І з того моменту кожним днем свого життя він виконує те, про що говорив наш Господь Ісус Христос: «Хто хоче між вами бути великим, нехай буде вам слугою» (Мф. 20:26).

Блаженніший Владика своїм прикладом доводить – влада, особливо духовна, це не привілей, не нагорода, а тяжка праця, хрестоношення, і надана лише для служіння Господу та людям.

Ваше Блаженство! Сьогодні, у день вашого тезоіменитства, хочу щиро побажати Вам, щоби Господь Своєю благодаттю зміцнював Вас на всіх Ваших шляхах, у всіх справах і починаннях.

З днем Ангела, наш дорогий Владико!

Всі новини
по темі