15 Грудня 2018

Сьогодні відбувся VIII з’їзд Опозиційного Блоку, рішенням якого змінено Статут партії. Новим керівним органом стала Політрада, а її головою обрано мого друга та колегу Бориса Колеснікова.

Опозиційний Блок представляє інтереси виборців усієї України, а не тільки Південного Сходу. Ми були, є й будемо єдиною ідеологічною опозицією до чинної влади. І ми послідовно та принципово обстоюємо наші традиційні цінності: виступаємо проти вступу України до НАТО, проти переписування історії та героїзації воїнів ОУН і УПА, проти дискримінації громадян за мовною ознакою. Ми першими підтримали Мінські домовленості, робили та робимо все для відновлення миру в нашій країні.

Заяву про підтримку Української православної церкви на чолі з Блаженнішим митрополитом Онуфрієм внесено до підсумкової резолюції З’їзду, яка також засудила спроби влади втрутитися у внутрішні церковні справи. Більшістю голосів делегатів З’їзд підтримав пропозицію висунути кандидатом у президенти від Опозиційного Блоку народного депутата України Олександра Вілкула на наступному партійному з’їзді, який пройде в січні. Ми засудили спроби колишніх членів партії об’єднатися з іншими політсилами без погодження з’їзду і схвалення регіональних партійних організацій.

Усі сумніви в легітимності з’їзду прошу вважати провокаціями. У З’їзді взяли участь 148 делегатів, обраних від імені 47 тисяч членів 18 регіональних партійних організацій. Це більш ніж дві третини від загальної кількості членів партії, що, згідно зі Статутом партії, робить З’їзд повноважним.

Всі новини
по темі