18 Січня 2019

Вчора, з грубими порушеннями закону про Регламент і за допомогою масового «кнопкодавства», Верховна Рада проголосувала так званий «антицерковний» закон № 4128-д, який дискримінує та порушує права більшості конфесій і релігійних організацій України й насамперед єдиної канонічної Української Православної Церкви під чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

Цей законопроект писався під диктовку з Адміністрації Президента. І єдина причина його появи – це на догоду президентській виборчій кампанії, під тиском правоохоронців і місцевої влади забезпечити масовий перехід парафій канонічної Української Православної Церкви в штучно створену ПЦУ.

Ми з колегами з фракції Опозиційного Блоку зареєстрували постанову про скасування результатів голосування за цей законопроект і вимагаємо від голови переголосувати його з дотриманням законних процедур. Також ми підготували відповідне подання до Конституційного Суду про порушення Конституції під час голосування законопроекту 4128-д і законопроекту 5309 про, фактично, насильницьке перейменування УПЦ.

Хочу запевнити всіх – наша політична сила – Опозиційний блок – використає всі законні можливості для того, щоби захистити права та свободи мільйонів вірян України.
 

 

Всі новини
по темі