17 Грудня 2017

17 грудня 2017 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, делегація на чолі з Управителем справами Української Православної Церкви митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм перебувала із візитом у Стамбулі.

З благословення Святійшого Патріарха Варфоломія цього недільного дня митрополит Антоній звершив Божественну літургію в храмі святого апостола Андрія, який є подвір’ям Ватопедського монастиря.

Після богослужіння митрополит Антоній зустрівся з Патріархом Константинопольським Варфоломієм у його резиденції на Фанарі.

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і я взяв участь у цій зустрічі.

Під час спілкування ми проінформували Святійшого Патріарха Варфоломія про ситуацію в політичному й релігійному житті України. Ми отримали від нього запевнення в повній підтримці канонічної Церкви. Його святістю були висловлені думки про неприпустимість дискримінації канонічної Церкви на законодавчому рівні, а також про неприпустимість гоніння прихожан Української Православної Церкви. Він повністю підтримав нас у тому, що держава не повинна втручатися в церковні питання й міжцерковний діалог.

 

Всі новини
по темі