09 Травня 2021

9 травня 2021 року в День Перемоги у Великій Вітчизняній війні народний депутат України Вадим Новинський узяв участь у молебні Української Православної Церкви біля Вічного Вогню біля пам’ятника Невідомому Солдату в Парку Вічної Слави в Києві. Під час молебню віряни та священнослужителі УПЦ вшанували пам’ять радянських воїнів, які віддали життя за Перемогу у Великій Вітчизняній Війні.

Молебень здійснили Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Онуфрій із духівництвом УПЦ. В урочистому заході взяли участь члени ветеранських організацій, а також мешканці Києва.

Вітаючи присутніх зі святом Великої Перемоги, Блаженніший митрополит Онуфрій, звертаючись до учасників, сказав: «Сьогодні ми схиляємо свої голови перед воїнами, які поклали свої життя на полі битви заради того, щоб ми жили, щоб ми не були рабами та людьми четвертого або п’ятого сорту, а могли насолоджуватися красотами, які дав на Бог. Нехай Господь тим небагатьом із наших воїнів, хто залишився живий, пошле здоров’я, втішить і дасть усе, що необхідно для земного життя. З Днем Перемоги! Христос Воскрес!»

Всі новини
по темі