10 Червня 2016

Член виконавчого комітету політичної партії «Опозиційний блок» народний депутат Вадим Новинський розцінює свій сьогоднішній виклик на допит до Генеральної прокуратури України як чергову спробу вчинити політично мотивований тиск на єдину у країні опозиційну політичну силу.

Про це він заявив після відвідування Головного слідчого управління ГПУ, де його опитали як свідка.

«Можу сказати, що сприймаю мій виклик як чергову спробу тиску влади на єдину опозиційну партію у країні – «Опозиційний блок». Два роки ми є свідками безпрецедентного політично мотивованого тиску з боку правоохоронних органів на нашу політичну силу, на моїх соратників і однодумців, і на мене зокрема. Два роки нам намагаються закрити рот, намагаються змусити відступитися, прогнутися під нову політичну реальність. Але ми говорили й говоримо про злодіяння цієї збанкрутілої злочинної влади, говоримо людям правду. Ми єдині, хто бореться за мир і справжню єдність у країні, єдині, хто виступає за реінтеграцію Донбасу на ділі, а не на словах», – сказав політик.

За його словами, це реакція влади на зростання рейтингу партії.

«Дедалі більше українців підтримують нас і нашу програму, дедалі більше політичних і громадських сил надають нам підтримку й готовність об’єднуватися заради спільної справи порятунку країни від війни, злиднів і безнадії. Наші кроки і пропозиції конструктивні, компетентні та зрозумілі всім людям здорового глузду. Влада розуміє, що нас не затоптати, не забити, не заглушити фанфарами уявних досягнень і крикливим популізмом. Тому влада нас боїться й тисне на нас, вдаючись до ось таких брудних методів – викликів до Генеральної прокуратури, поліції, СБУ, до надуманих справ, безглуздих заяв і звинувачень», – сказав він.

Розповідаючи про причини виклику до Генпрокуратури, він підкреслив, що це пов’язано з черговою політично мотивованою надуманою справою, яку намагається сфабрикувати нинішня влада. «Для мене зрозуміло, що причина – моя тверда громадянська позиція в цілій низці найважливіших для країни питань. А кінцева мета цієї надуманої справи – поглибити розкол і протистояння в суспільстві, чому я й мої однодумці, соратники протистоїмо», – заявив Вадим Новинський.

Всі новини
по темі