22 Листопада 2018

Минулого вівторка мені була надана висока честь – я був обраний головою фракції партії «Опозиційний блок» у Верховній Раді України.

Хочу запевнити як моїх колег, так і наших однопартійців і прихильників, що зроблю все, аби виправдати високу довіру.

Хотів би також висловитися про події, що супроводжували моє обрання, а саме: про виключення двох народних депутатів зі складу фракції.

Хочу сказати, що Опозиційний блок – це не два й навіть не сорок три депутати, Опозиційний блок, передусім, це тисячі депутатів усіх рівнів по всій країні, це десятки тисяч членів партії й мільйони наших виборців і прихильників. Тому вихід із фракції кількох депутатів для політичної сили – ніяка не трагедія.

Так, дуже складно розлучатися з людьми, з якими пройшов певний етап життя, особливо такий непростий, як останні чотири роки. Але, повторю, для політичної партії «Опозиційний блок» жодної трагедії не сталося.

Жодної кризи і, тим більше, розколу в партії немає. Усі причини, які могли б призвести до кризи, у вівторок було усунуто.

Водночас хочу запевнити – стратегічні цілі нашої партії залишаються незмінними: наша мета – це успішна Україна. Для успіху нашої країни необхідно припинити війну й досягти надійного міцного миру, потрібно відновлювати промисловість і розвивати економіку, потрібно зробити все для підвищення добробуту кожного українця, а також для захисту наших традиційних цінностей і канонічного Православ’я.

Можу обіцяти тільки одну, але ключову зміну – ми більше ніколи не підемо на жодні компроміси з владою, не будемо брати участь у жодних «договірняках» із Президентом або урядом і будемо чітко та жорстко захищати інтереси наших громадян.

Подальші плани Опозиційного блоку ми обговоримо на з’їзді, який пройде у два етапи.

У грудні – на першому етапі з’їзду – ми обговоримо стратегію об’єднавчого процесу з усіма здоровими та прогресивними опозиційними політичними силами України і відчинимо двері для широкої консолідації. Другий етап пройде в січні, і на ньому ми висунемо свого кандидата в президенти. У наших рядах велика кількість досвідчених керівників, промисловців, підприємців і лідерів органів місцевого самоврядування, і ми висунемо найдостойнішого. 


Всі новини
по темі