18 Травня 2017

Сьогодні з раннього ранку по всій країні десятки тисяч вірян Української Православної Церкви молилися про напоумлення депутатів Верховної Ради. Всього за кілька останніх днів було зібрано понад 300 000 підписів під зверненнями до народних обранців. Все тому, що в порядку денному сьогодні, 18 травня, стояли два антицерковні й — можна з упевненістю сказати — антиукраїнські законопроекти, здатні остаточно розколоти країну та ввергнути її в кровопролитне протистояння на релігійному ґрунті. Одна тільки їх поява в порядку денному майбутнього пленарного тижня викликала справжню хвилю обурення як у парафіян УПЦ, так і в представників більшості інших конфесій країни.

І люди почали об’єднуватися, щоб дати відсіч цим починанням псевдопатріотів. Біля стін Верховної Ради зібралися віряни з усієї країни. І їм усе вдалося. Їхню думку, їхні голоси було почуто.

Уже вечір. Засідання закінчено. Антиукраїнські законопроекти так і не було поставлено на голосування. Сьогодні катастрофа нас минула. Радує, що дуже багато колег, попри «тиск зверху», заявили свою позицію про неприйняття цих безбожних ініціатив. Це стосувалося як депутатів від опозиції, так і депутатів від коаліції. Вони підтримали позицію мільйонів вірян. Спасибі їм за розсудливість.

Водночас ті, хто виступив ініціаторами цієї законодавчої бісовщини, зовсім не готові відмовитися й мають намір уже наступного тижня знову вдатися до спроб поставити законопроекти 4128 і 4511 на голосування в Парламенті.

Не втомлююся повторювати — у роки гонінь Церква завжди тільки зміцнювалася, а всі, хто був гонителем і огудником Церкви, давно зникли. Не мине ця участь і нинішніх богоборців. Наступ на нашу Церкву й нашу Віру ще не завершено, ще багато випробувань чекає вірних нашій Церкві людей на шляху до миру й подолання розколу. Сьогодні було зроблено черговий — нехай невеликий, але дуже важливий крок до досягнення цієї світлої мети.
 

Всі новини
по темі