07 Вересня 2022
«Бенефіціаром «Плана Маршалла» є не тільки Україна. Це План реформації Європи» — виступ СЕО «Смарт Холдинг» на економічному форумі у польському місті Карпач
 
Україна має стати одним із флагманів на європейській економічній карті, бути привабливою для інвестицій з усього світу. Про це у своєму виступі на міжнародному 31 Економічному форумі у польському місті Карпач заявила Генеральна директорка Смарт-Холдингу Юлія Кірьянова. Форум у Польщі зібрав провідних політиків та чиновників країн ЄС, євродепутатів та представників великого польського і міжнародного бізнесу. Однією з центральних тем форуму став «план Маршалла» для відновлення України після війни. Адже міцна та заможна Україна — це надійний щит Європи та її потужний економічний партнер.
 
«Бенефіціаром «Плана Маршалла» є не тільки Україна. Це План реформації Європи. По суті, відновлюючи та інтегруючи Україну в Європу, сама Європа проходитиме перезавантаження та власне відновлення» - зазначила Юлія Кірьянова у своєму виступі.
 
Зосереджуючись на візії України — якою вона має стати після перемоги та у перспективі 10 років — Юлія говорила про  відновлення, трансформацію та модернізацію в усіх сферах життя. Кошти на це — ґранти та кредити міжнародних організацій для країни, прямі іноземні та вітчизняні інвестиції у бізнес для відновлення та модернізації українських індустрій, які мають переорієнтуватись на продукцію з високою доданою вартістю.

Пропонуємо основні заяви із виступу Юлії Кірьянової на міжнародному економічному форумі:
 
—  «Я вірю, що ми будемо дуже проактивними в обговоренні прямих інвестицій від бізнесу. Ми готові обговорювати їх форми та досягнення конкретних KPI з точки зору результативності.»
 
—  «Для бізнесу мають бути єдині для всіх закони та правила. Також — нульова толерантність до корупції. Як громадянка, я боротимусь за рівність інвестування в Україну, щоб і зовнішні, і внутрішні інвестори розглядали її як привабливий об'єкт. Щоб працював не лише внутрішній інвестор, який усі 30 років незалежності вкладає в країну та її галузі. Але щоб і іноземних інвесторів вабила Україна.»
 
—  «За 10 років ми повинні підвищити додану вартість українських продуктів. За 10 років я хочу побачити трансформацію нашого ВВП: перехід від експортування ресурсів — металу, зерна, хімічної продукції — до продукту з доданою вартістю. Щоб Україна мала вплив на структуру глобального виробництва.»
 
—  «Наука — історично сильна сторона України. Зараз ми розгубили цей потенціал в технологіях. Його потрібно відновити заради розвитку, в тому числі заради сучасного воєнного виробництва.»
 
—  «Як громадянка України, у 10-річній перспективі я хочу жити в демократичній країні з високим рівнем безпеки, з якісною освітою для наших дітей, щоб ми реалізували себе у нашій країні, а не шукали кращої долі десь по світах.»
 
Всі новини
по темі