27 Травня 2018

Сьогодні ми згадуємо той день, коли Святий Дух зійшов на перших учнів Христових.
Здійснилося велике й небувале.
Того великого дня в Сіонській світлиці Єрусалиму народилася наша Матір-Церква, і ми святкуємо велике таїнство з’єднання Божественного й людського.
Як писав Митрополит Антоній Сурожський: «І коли наступник апостолів, єпископ або священик помазав нас після хрещення святим миром зі словами «печать дару Духа Святого», ми отримали ту ж благодать, що й апостоли».

Ось уже дві тисячі років чуємо ми рятівне слово Господнє!
З великого звершення в день П’ятидесятниці несе наша Єдина Соборна Апостольська Церква – берегиня Божественного Одкровення, яка непорушно зберігає в Собі канони – справжнє розуміння Образу Божого і благодать Духа Святого.
І в такий спосіб веде нас вічним шляхом спасіння.
І тільки з нашою матір’ю Церквою ми можемо розраховувати на єднання з Богом, знайти безсмертя нашої душі.

Тому так важливо знати та розуміти – всякий розкол і єресь, всяке відступництво, відхід від законів Божих і Святоотецького вчення – це втрата того великого дару, який отримали апостоли від Господа і Спаса нашого Ісуса Христа.

Це загальне розуміння об’єднує всі без винятку світові Православні Церкви.
У цій родині рівних гідне місце займає й наша Українська Православна Церква, очолювана Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм! І наша Церква, як єдина канонічна православна Церква українського народу, як єдина визнана всім світовим Православ’ям, у єдності з усіма сестринськими Православними Церквами світу несе в собі благодать Духа Святого, дарованого Апостолам – від ченця і священика, від єпископа, через століття й покоління – і до самої Сіонської Світлиці Єрусалимської!
У це Свято я хочу побажати всім допомоги Божої, і щоби Господь за благодаттю Святого Духа подавав нам усе необхідне для нашого християнського життя!
Миру нам усім і любові в серцях і умах!
З Днем Святої Трійці!
З днем народження нашої Єдиної Соборної Апостольської Церкви!

Всі новини
по темі