31 Грудня 2016

"Дорогі друзі та читачі!

Кожне новорічне свято — це час підсумків і сподівань. Усім нам дуже хочеться, щоб наступний рік був кращим, ніж попередній. Усім нам хочеться вірити в те, що попереду на нас чекають тільки мир, добро, радість і любов.

Минулий рік був для всіх нас дуже важким. Нехай ти хоч великий промисловець або господар невеликого кафе, пенсіонер чи робітник на заводі, школяр або лікар у поліклініці — кожен відчув на собі всі ті тягарі, які приніс нам рік, що минає. Але я глибоко переконаний — Господь посилає нам тільки ті випробування, які ми здатні знести.

Було чимало й доброго, світлого у 2016-му. Для мене і, переконаний, для мільйонів українців, найсвітлішою подією став Хресний хід за мир і єдність в Україні, організований Українською Православною Церквою, який зібрав загалом не менше мільйона вірян, який з’єднав живим духовним ланцюгом Схід і Захід України. А ще — важко, болісно, але все-таки йшов Мінський процес. Відбувався обмін полоненими. Було менше перестрілок. Головне — рідше гинули люди. Кожна смерть — трагедія, але, слава Богу, їх цього року було менше.

Нарешті, весь 2016-й рік змінювалася міжнародна ситуація, створюючи умови для остаточного розв’язання донбаського питання. Змінювалися настрої людей і в нашій країні. Водночас весь рік українська економіка примудрялася виживати, що не може не тішити. А тому — скажемо спасибі року, що минає, і з надією подивимося на рік наступний.

Миру вашим серцям, друзі, миру вашим сім’ям і вашим домівкам! Миру, добра та процвітання Україні!"

Всі новини
по темі