25 Червня 2019

Сьогодні наша Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Онуфрія Великого – небесного покровителя Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Важко переоцінити значущість духовного авторитету Блаженнішого митрополита Онуфрія в православному світі.

Завдяки цьому авторитету духовенство та миряни зберігають вірність Українській Православній Церкві і традиціям справді християнського способу життя, а в Помісних Церквах не піддаються колосальному тиску, який на них чинять.

Глибока віра Блаженнішого Онуфрія в Промисел Божий, який веде Церкву та кожного з нас особисто, смиренна вдячність за все, що посилає Бог, суворість до себе та поблажливе ставлення до ближніх допомагають Блаженнішому Владиці вести церковний корабель, зберігаючи єдність усіх вірних і підтримуючи в такий спосіб наше Святе Православ’я в усьому світі.

Блаженніший Митрополит Онуфрій є для всіх нас прикладом лагідності і смиренності, любові та твердості в питаннях збереження чистоти нашої Віри. Стійко та мужньо несе наш Владика своє служіння Господу й людям у дні важких випробувань, що випали нашій Святій Матері Церкви.

Я щиро вітаю Блаженнішого Митрополита Онуфрія з днем його небесного покровителя і з його ювілеєм.

Бажаю, щоб молитвами Онуфрія Великого Всемилостивий Господь зміцнював нашого Владику, давав йому сили та здоров’я для несення важкого хреста первосвятительського служіння. Бажаю душевних і тілесних сил і терпіння нас недостойних.

Многая літа Блаженнішому Владиці!

Всі новини
по темі