25 Серпня 2019

З Днем шахтаря!

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято – День шахтаря, день представників однієї з найскладніших, найнебезпечніших і найбільш шанованих професій. Завдяки роботі шахтарів працюють металургійні комбінати та теплові електростанції, зміцнюється економіка країни й забезпечується комфорт громадян. Хочу передати найщиріші привітання шахтарям Червонограда та Нововолинська, Ватутіного та Павлограда, а також усього Донбасу – величезного вугільного регіону, розділеного сьогодні війною та брудними політичними іграми.

Сьогодні також святкують 150-річчя з дня заснування Донецька – серця українського Донбасу.

Дорогі Донеччани!

Для вас це подвійне свято, бо історія розвитку Донецька нерозривно пов’язана з видобутком вугілля. Сьогодні нас розділяють лінія фронту, блокпости, людські трагедії, злочини політиків, інтереси зовнішніх сил. Але в нас є багато того, що об’єднує: спільна історія, родинні та дружні зв’язки, православні цінності та традиції. Я вірю, що скоро війна закінчиться, і ми будемо спільними зусиллями лікувати рани, вчитися знову довіряти та вірити одне одному.

Я щиро, від усього серця вітаю вас із Днем народження міста Донецька і з Днем шахтаря! Миру вам (а ви добре знаєте ціну цьому слову), процвітання, Божої благодаті! Щастя та любові всім донеччанам!

Нехай береже вас Господь!

Всі новини
по темі