07 Квітня 2021

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Це свято благої звістки про пришестя у світ Спасителя, яку одного разу дали Діві Марії в Назареті, а в Її особі й усім нам. Саме з цієї події – втілення Сина Божого – і починається рятівний промисел Господа в житті всього людства!

У Божій Матері ми знаходимо дивовижну здатність довіритися Богові до кінця; але здатність ця не природна: таку віру можна в собі викувати подвигом чистоти серця, подвигом любові до Бога.

Зараз біди та тяготи нашого життя ускладнилися випробуванням на тяжку хворобу та конфліктом, який триває вже кілька років на нашій землі. Знову неспокійно та тривожно на душі. Знову гинуть люди з обох боків лінії розмежування. Майбутнє лякає багатьох.

А тому слова вітання архангела Гавриїла майбутній Матері Христа повинні якось по-особливому сьогодні прозвучати й у наших серцях:
Радуйся, Благодатна, Господь із Тобою!

Пам’ятаймо, що Господь завжди з нами. У будь-яких випробуваннях, найскладніших ситуаціях. Тому ніколи не варто впадати у відчай. Якщо людина бачить у своєму житті Господа, Він вкаже йому вихід завжди.

І в це світле свято Благої вісті я хочу побажати вам, щоб у нашому житті було якомога більше світлих і радісних звісток, добрих людей, які теплотою своєї душі зігрівають і підтримують у будь-яку холоднечу.

Нехай же благодать Святого Духа, що зійшов на Діву Марію, осіняє й кожного з нас, наші серця, сім’ї та будинки. Нехай у них завжди панує радість, дарована Господом!

Миру нам усім, добра та любові!

Всі новини
по темі