19 Січня 2021

Дорогі друзі!!!

Від щирого серця вітаю вас із цим великим святом – Хрещення Господа нашого Ісуса Христа!

Цього дня Господь явив Себе світові як Спаситель, як Син Божий!

Сьогодні нам відкривається велика таємниця Богоявлення, коли вперше в Новому Заповіті ми бачимо Бога Отця, який свідчить про Сина. Сина, охрещеного від Івана Предтечі та Духа Святого, який у вигляді Голуба сходить на голову Сина. Нам розкривається таємниця Святої Трійці в незрівнянному світлі благодаті та торжества! І на тлі цього торжества, яке бояться бачити навіть Серафими та Херувими, ще виразніше ми бачимо, з якою смиренністю Господь, Цар Слави, приймає Хрещення як проста людина.

У цьому наука для кожного з нас. Хоч ким ми є в цьому житті, хоч який пост, посаду та статус не обіймали – головне в нашому житті смиренність і покірність волі Божій. Сам Господь подає нам приклад у цьому!

Особливо смиренність потрібна нам у складних обставинах, коли нарікання та гординя готові змінитися відчаєм і безнадією. Зараз багато хто з нас перебуває саме в такій ситуації. Нам хочеться світла, миру, добра, але бачимо зовсім інше. І лише змирившись і приймаючи ми можемо змінити все з допомогою Божою.

Тому в це світле свято Хрещення я бажаю вам, щоб благодать Божа просвітила Ваші серця, душі, щоб оновила все ваше життя!!! Щоб Господь кожному з нас дарував силу та мудрість подивитися на будь-які обставини під іншим кутом – кутом любові та смиренності, які проповідував Христос!

Відкриймо в це світле свято Господу наші душі та наші серця, і, освячуючи їх благодаттю Духа Святого, будемо прагнути стати кращими на славу Господа та на радість одне одному!

Всі новини
по темі