14 Жовтня 2021
Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, дорогі брати та сестри!

Від самої зорі християнства на Русі до цього дня Божу Матір шанують як Покровительку нашої святої землі. Як і багатьом поколінням тих, хто жив до нас, нам дуже близький і дорогий головний сенс сьогоднішнього торжества – одкровення про те, що Пречиста Діва піклується про спасіння всього людства, кожного з нас.

Сьогоднішнє велике свято свідчить про те, що навіть у найважчі часи, коли здається, що пітьма перемагає, що руйнуються всі тверді основи й сама земля здригається під ногами, коли долають недруги, зраджують ближні, коли відбуваються природні та соціальні катаклізми, коли лякають хвороби, – у такі часи люди Божі укріплювалися й укріплюються вірою в те, що в найважчий момент допомогу згори неодмінно прийде. Що Пресвята Богородиця, яка перебуває в найбільшій славі Божественного Сина Свого, подасть захист усім тим, хто шукає Христа, звільняючи їх від багатьох бід і напастей.

Покрова – це свято надії, яка сьогодні всім нам так потрібна. Надії, яка дає сили йти вперед, не відступати перед обличчям будь-яких випробувань, бути вірними своєму покликанню.

Покрова Пресвятої Богородиці простягається над усіма людьми Божими. На знак подяки за це по всій землі нашій виросли численні Покровські храми й монастирі, у яких невпинно оспівують і прославляють Пречисту Матір Господа Ісуса Христа.

Ще раз щиро вітаю всіх вас, друзі, зі святом!

Нехай сяє неземним світлом над усіма нами благодатна Покрова Пресвятої Богородиці! У цьому наша радість і наша втіха.
Всі новини
по темі