03 Травня 2020

Дорогі друзі!

Сьогодні ми святкуємо істинне жіноче свято – пам’ять святих жінок-мироносиць. За старовинною традицією цього дня заведено вітати матерів, дружин, сестер.

У житті кожного чоловіка жінка має особливе значення. Адже саме через жінку Господь дав з’явитися кожному з нас на світ. Через жінку з’явився на землі й сам Господь Ісус Христос. І саме жінкам-мироносицям Господь першим відкрив таємницю Свого Воскресіння.

Святі жінки-мироносиці залишалися вірними Господу навіть тоді, коли розбіглися всі апостоли. Віра, вірність і любов – одні з основних особливостей святих жінок, яку вони продемонстрували апостолам і всьому людству.

Від того і сьогоднішнє свято – це свято віри, вірності та любові.

І сьогодні жінки продовжують шлях Жінок-мироносиць.

Адже зараз, у дні випробувань і хвороб, які проходить наш народ, особливо цінним є їхнє вміння оселити мир у домі й у серці кожного, наповнити наше життя любов’ю та душевним теплом.

Тому хочу привітати сьогодні всіх жінок!

Милі та рідні наші сестри в Христі! Від щирого серця дякую вам за ваше співчуття, самовідданість, вірність і доброту. За те, що саме ваша жива віра та ваша любов у багатьох життєвих ситуаціях освітлюють нам наш шлях.

Сердечно бажаю вам любові, великодньої радості, миру, тепла, натхнення! Нехай Господь захищає й оберігає вас!

Зі святом! Христос воскрес!

Всі новини
по темі