20 Червня 2021

Брати та сестри в Христі, зі святом Святої Трійці!

З днем Зіслання Святого Духа на апостолів!

День П’ятдесятниці, який ми нині так світло й урочисто святкуємо, – це священна подія в житті Церкви Христової. Зіслання Святого Животворного Духа на землю, на апостолів послужило започаткуванню життя Церкви Христової на землі. Сьогоднішній день – це день народження нашої Святої Церкви, а вона наша духовна мати.

З того великого звершення несе наша Єдина Соборна Апостольська Церква – берегиня Божественного Одкровення, яка непорушно зберігає в Собі канони – справжнє розуміння Образу Божого та благодать Духа Святого. Силою та сприянням Святого Духа в Церкві Христовій відбуваються чудеса відродження та спасіння людських душ.

І в такий спосіб Церква Христова веде нас вічним шляхом спасіння. І тільки з нашою матір’ю Церквою ми можемо розраховувати на єднання з Богом, знайти безсмертя нашої душі, подолати всі негаразди та відкинути всі біди й негаразди наших днів.

Хочу побажати всім нам Божої допомоги, і щоб Господь за благодаттю Святого Духа подавав нам усе необхідне для нашого християнського життя!

Миру всім нам, любові та радості!

З Днем народження нашої матері Церкви!

Всі новини
по темі