28 Серпня 2019

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Успіння Божої Матері!

Діва Марія була Пречистим Храмом, у який вселився Дух Святий. У Ній отримав людське єство Син Божий. Здавалося б, які підстави святкувати та радіти тому, що Божа Матір покинула цей світ?

Але в тому-то й річ, що Вона не померла, як вмирають звичайні люди. І Її смерть стала не смертю, а блаженним успінням – переходом у життя вічне. Її душу прийшов прийняти Сам Господь. А тіло Пресвятої Богородиці було піднесене на небо. І того дня ми не втратили Її, а знайшли біля Престолу Божого найсильнішого заступника.

З перших днів від Хрещення нашого народу Пресвята Матір Божа особливо шанована на нашій землі. Серце нашого Православ’я – Святу Успенську Києво-Печерську Лавру шанують християни всього світу як один з Уділів Богородиці.

Інші святині України – Почаївська та Святогірська Лаври, багато монастирів і храмів у всій Україні так само присвячені саме Успінню Божої Матері. Наші предки вірили в Її заступництво та покров, і завжди зверталися до Неї по допомогу в найскладніші моменти життя. І Вона ніколи не залишала без розради та допомоги.

Будемо ж благати Пресвяту Богородицю про допомогу й заступництво, будемо прагнути до миру душевного, сподіваючись, що й ми, грішні, удостоїлись великої радості Царства Небесного! Об’єднаймося навколо нашої Української Православної Церкви й разом молитовно звернемося до Божої Матері зі щирим проханням зцілити рани війни та розділення в нашій країні.

Зі святом, дорогі друзі! Миру всім нам і любові!

Всі новини
по темі