10 Червня 2021

Сьогодні православні християни святкують Вознесіння Господнє.

Наша мати Православна Церква вчить, що Христос вознісся й цим завершив справу порятунку людського роду. Воскреснувши із мертвих, Він переміг смерть, а коли вознісся – відкрив людям шлях до Небесної обителі, де людина не була ніколи раніше. Воскресіння явило нам чудо повсталого з гробу Спасителя в живому людському тілі, з яким Він вознісся на небо.

І що ж це означає? У невідомому для нас світі Христос перебуває з людським тілом. Це означає, що фізичне життя видозмінюється, але не припиняється з людською смертю, і безсмертя є не тільки безсмертям душі, а й безсмертям душі в перетвореному людському тілі.

Вознесіння – це останній євангельський факт земного життя Спасителя. Господь залишає учнів. Останні Його слова: «Я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Мф. 28:20).

Століттями ці слова зігрівають душу та додають сили всім людям, які страждають через земні негаразди. Цього дня кожен із нас повинен подумати про своє життя. Зрозуміти, що поки ми живі, щодня беремо участь у боротьбі за спасіння своєї душі. Ніхто з нас не знає, як і коли постане перед Господом. Тому кожен день потрібно проводити так, щоб будь-якої миті бути готовим до зустрічі з Ним. І пам’ятати, що Господь знову прийде у світ, у такому ж образі, як і вознісся – у славі.

Миру нам усім, любові та добра!

Зі святом!

Всі новини
по темі