06 Квітня 2019

Вчора Окружний адміністративний суд міста Києва постановив визнати дії Голови Верховної Ради України Парубія Андрія Володимировича протиправними, задовольнивши позов народного депутата фракції ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОКУ Олександра Долженкова. Йдеться про прийняття Верховною Радою законопроекту «Про внесення змін до Закону України» Про свободу совісті та релігійні організації».

Українську Православну Церкву насильно спробували перейменувати на Російську церкву в Україні – не враховуючи ні конституційні норми, ні думку парафіян, ні позицію самої Церкви. Мало того, що влада не має конституційного права втручатися в релігійні питання, так ще і всупереч вимогам Регламенту законопроект поставили на повторне голосування, бажаючи домогтися заздалегідь запланованого результату.

Слава Богу, що суд проявив справжню повагу до духу та букви Закону й задовольнив позов Олександра Долженкова. Тепер питання про насильницьке перейменування Української Православної Церкви на догоду Петру Порошенку та його оточенню знято з порядку. Хочеться вірити, що остаточно.

Всі новини
по темі