31 Березня 2020

Настоятель УПЦ Блаженніший митрополит Онуфрій і засновник Фонду Вадим Новинський передали лікарям Олександрівської клінічної лікарні апарат штучної вентиляції легенів останнього покоління, розрахований на одночасну роботу з двома пацієнтами, а також 100 захисних костюмів багаторазового використання і 100 окулярів.

Медобладнання передав представникам клініки особисто настоятель УПЦ Блаженнійший митрополит Онуфрій у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі. Глава церкви благословив медичний персонал медустанови, а також усіх представників медичних професій України: «Божого благословення всім медикам, усім, хто сьогодні працює, хто щодня показує свою любов до ближнього. Це є особливо цінним, коли цей ближній у біді. Нехай Господь вас благословляє та береже!».

Зі свого боку Вадим Новинський зазначив, що Українська Православна церква підтримує вітчизняну медицину та медиків не тільки молитвою, але й реальними справами. Він упевнений, що сьогодні й усім українцям необхідно взяти приклад із Церкви, відкинути всі політичні та інші розбіжності та сконцентруватися на боротьбі зі світовою пандемією і її наслідками.

«Тільки консолідація зусиль Президента, парламенту й уряду, центральної та місцевої влади, бізнесу та громадян дасть результат. Ми вже стикаємося з величезним дефіцитом техніки та засобів захисту у світі. Усі бюджетні кошти зараз треба перерозподілити МОЗ і виплатити як матеріальну допомогу та доплату медикам. І свою відповідальність перед Україною мають проявити ЗМІ та блогери, щоб не поширювати паніку. І ми, звичайно ж, повинні пам’ятати, що тільки з Божою допомогою ми подолаємо цю страшну хворобу», – сказав народний депутат.

Раніше Фонд Вадима Новинського закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легенів, 850 комплектів індивідуального захисту медиків і 10 тис. експрес-тестів. Обладнання й тести зараз передають у регіональні спеціалізовані медустанови. Цієї неділі другим авіабортом із Китаю прибули закуплені Фондом тисячі костюмів і респіраторів найвищого рівня захисту для медиків. Вони розподілені в Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області.

У понеділок до України з Південної Кореї прибули закуплені Фондом 100 тис. високоточних тест-систем DialPlexQ™ ️, які дадуть змогу встановлювати наявність інфекції методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) у реальному часі. Системи мають сертифікат європейського відповідності й дають змогу діагностувати захворювання з точністю 99%.

Довідка:

Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці заснований у вересні 2008 року для реалізації благодійних ініціатив компанії Смарт-Холдинг, головним акціонером якої є Вадим Новинський. Фонд надає благодійну підтримку, спрямовану на виховання майбутнього покоління на засадах православної віри, зміцнення сім’ї та підвищення її ролі в суспільстві. Фонд підтримує проєкти у сферах духовно-просвітницької діяльності, освіти, охорони здоров’я, культури, мистецтва та спорту. Місія Фонду – сприяти процвітанню суспільства, різнобічно розвиваючи його культуру та духовність на засадах православної віри.

Всі новини
по темі