28 Квітня 2019

Вперше з 2014 року – з початку бойових дій на Сході України – Благодатний Вогонь, привезений до Києва з Єрусалима, передали й до Донецька. Це сигнал нашим братам і співвітчизникам, які перебувають на не підконтрольній Києву території: ми залишаємося єдиними, хоч як нас не намагалися б роз’єднати. Для людей по той бік лінії розмежування це можливість мати почуття причетності до великого Свята, відчувати єдність зі своїми братами в межах єдиної Церкви.

Українська Православна Церква відіграє важливу роль у процесі об’єднання країни. Донецька та Маріупольська єпархія продовжує залишатися єдиною – попри продовження бойових дій на Донбасі. Але саме з духовного єднання має розпочатися реальне об’єднання країни. Подібні кроки можуть дати набагато більше для досягнення миру, ніж заяви політиків, що вправляються в красномовстві замість конкретних справ.

Звістка про Воскресіння Христа й чудеса, які його супроводжують, несуть мир і любов, об’єднуючи вірян, а не поглиблюючи ворожнечу між громадянами однієї держави. Саме з таких кроків починається процес подолання протистояння, починається шлях до Миру.

Всі новини
по темі