01 Грудня 2022
Фонд Блаженнішого Митрополита Онуфрія «Мир вам!», Благодійний фонд Вадима Новинського та Київська єпархія УПЦ сформували і доставили у деокупований Херсон новий гуманітарний вантаж.

До нього увійшли сім електрогенераторів і теплі ковдри для пунктів обігріву, які облаштовані при храмах УПЦ у Херсоні, а також продукти харчування, засоби гігієни, одяг та інша допомога місцевим жителям.

Три генератори електрики та 500 кг м'ясних консервів передано Фондом Вадима Новинського.

«Всеукраїнська благодійна місія Української Православної Церкви триває. Ми вже 6 разів були у Святогірській Лаврі, а тепер приїхали підтримати Херсон», — зазначив голова відділу соціального служіння та благодійності Київської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Дворовий.

«Херсону дуже потрібна наша допомога, гуманітарна ситуація там вкрай складна. Постійні обстріли, немає світла. Багато полишених домашніх тварин. У людей гостра потреба у теплому одязі, засобах гігієни, побутовій хімії, будівельних матеріалах. У місті багато дітей, у т. ч. немовлят, яким потрібне дитяче харчування, підгузки. Аптеки майже не працюють, є нагальна потреба у ліках», — розповіли про масштаби гуманітарної катастрофи у Херсоні співробітники Соціального відділу Київської єпархії УПЦ.

Фонд Вадима Новинського продовжує взаємодію з Українською Православною Церквою для надання соціальної та гуманітарної допомоги громадянам України, які постраждали від повномасштабних військових дій.

Загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проекти після 24 лютого, вже становить майже мільярд гривень.
Всі новини
по темі