26 Червня 2022
Вчора, 25 червня, Православна Церква вшановувала пам'ять преподобного Онуфрія Великого.

Цей святий був такою самою людиною, як ми — з плоті та крові, і водночас своєю неймовірною рішучістю він зійшов на недосяжну для більшості людей висоту духовних подвигів. Завдяки своїй смиренності він досяг такої величі, що йому служили ангели. Проживши 60 років самітником у пустелі, святий Онуфрій показав найвищий ступінь духовної краси, якого може досягти лише той, що догодив Богу.

Ім'я Онуфрій носить ще одна дивовижна людина — наш Блаженніший, Предстоятель Української Православної Церкви, наш духовний архіпастир і отець.

Відомо, що християнська віра не доводиться, а показується.

Блаженніший Митрополит Онуфрій — мудрий архіпастир, старанний молитовник та дбайливий духовний отець для мільйонів українців. Всім своїм життям, своїм багаторічним самовідданим служінням він показує нам, як належить жити людині, яка найбільше бажає догодити Богові, який щиро любить Церкву Христову, українську землю нашу та православний народ її. Він — живий приклад стійкості у вірі та прихильності до Істини, який завжди перед нами.

Під час важких випробувань, викликаних війною, і пов'язаних з нею позбавлень, поневірянь та спокус, Блаженніший, як скеля посеред бурхливого шторму, стоїть твердо і непохитно на чолі своєї пастви. Він щодня приймає відповідальні та непрості рішення для того, щоб Українська Православна Церква продовжувала своє рятівне служіння, щоб збереглося Святе Православ'я в Україні, щоб божественна благодать не покидала нашу землю, щоб народ наш мав майбутнє.

Від щирого серця ще раз вітаю Вас, Ваше Блаженство, зі святом! Бажаю Вам багатьох і плідних років служіння, міцності душевних і тілесних сил, миру, радості духовної та Божої допомоги у всіх Ваших починаннях!

З днем пам'яті Вашого Небесного покровителя, дорогий наш Владико!

Хай береже Вас Господь на многії благії літа!
Всі новини
по темі