04 Березня 2019

1 березня я взяв участь у форумі «Опозиційна Одеса».

Форум об’єднав народних і місцевих депутатів, громадських діячів, вчителів, священнослужителів, студентів, виробничників, підприємців і пенсіонерів. Головним об’єднавчим началом стало розуміння – ми не можемо дати чинній владі жодного шансу переобратися на новий термін.

Для цього всі однодумці мають згуртуватися та підтримати на цих президентських виборах кандидата, який поверне мир, відновить економіку, скасує всі антинародні реформи, знизить згубні тарифи та зупинить мовну й релігійну дискримінацію.

Зусилля чинної влади тільки погіршили наше життя, якщо порівнювати з 2014 роком. Це тільки Президент Петро Порошенко поліпшив своє, а нам забезпечили життя «по-новому», посиливши гостру соціально-економічну, гуманітарну й політичну кризу в Україні, цинічно розколовши наше суспільство.

Усі вже змогли відчути на собі, що рівень життя стрімко падає, а дії Президента, Кабміну і членів правлячої коаліції Верховної Ради в питаннях порушення мовних і релігійних свобод громадян України стали прямим джерелом наростання агресії та напруженості в державі.

Зовнішня політика Президента призвела до втрати міжнародного авторитету та суверенітету, відкинула нашу колись успішну країну на рівень країн навіть не третього, а четвертого світу. Пора сказати «НІ» цій владі!

Єдино правильний курс для України – це шлях миру, творення та розвитку!

Ці основні ідеї увійшли до резолюції форуму, прийнятої всіма учасниками одноголосно.

Крім форуму, який, переконаний, став найбільшою опозиційною подією в Південній Пальмірі за останні кілька років, під час візиту в мене було ще кілька знакових зустрічей.

Першою пройшла зустріч із педагогічним та студентським колективом Національного Університету «Одеська юридична академія». Отримуючи диплом магістра права з рук доктора юридичних наук, академіка, народного депутата України Сергія Ківалова, і після слів подяки викладацькому складу академії, звернувся до студентів – майбутніх юристів: «У вас дуже важлива функція після закінчення Національного Університету «Одеська юридична академія» – повернути громадянам віру в закон і законність! Упевнений, що з вашою допомогою в Україні в майбутньому справедливість буде законною, а закони стануть справедливими!».

Наступною була зустріч, яка залишила найбільш незабутнє враження того дня. Ми з колегами відвідали одеський Інститут реабілітації осіб із відхиленнями психофізичного розвитку ім. Я. Корчака, де зустрілися з його працівниками та підопічними. Справжній щоденний подвиг – інакше не назвеш ту подвижницьку працю, ту щоденну боротьбу за цих непростих діток всупереч усьому.

Держава, на жаль, повністю відвернулася від дітей з обмеженими можливостями, й уся та соціальна допомога, яка була ще кілька років тому, лягла на плечі небайдужих і самовідданих людей із величезним серцем.

Фонд «Покрови Пресвятої Богородиці», ініціатором якого я є, зробив благодійний внесок 1 мільйон гривень для розвитку та покращення такої важливої й потрібної роботи колективу Інституту реабілітації.

Ми обговорили проблемні питання з директором інституту Мариною Ігоніною й ознайомилися з умовами перебування та навчання дітей-інвалідів. Поспілкувалися з батьками підопічних Центру. Будемо робити все, що нам до снаги, щоби допомагати їм.

Далі була зустріч із працівниками профспілок, а також зустріч з організацією переселенців із Донбасу, яких держава залишила наодинці з їхніми проблемами. Зібрали величезну кількість звернень, які обов’язково опрацюємо.

Була й ще одна особлива зустріч цього дня – ми відвідали учасника параду Перемоги у Великій Вітчизняній Війні Ніссена Наумовича Бертмана, і з моїм колегою з фракції, народним депутатом Сергієм Ківаловим привітали його з 94-м днем народження.

Він пройшов війну й дожив до сьогоднішнього моменту, ставши живою легендою та історією. На жаль, зараз у нас у державі намагаються переписати історію, перекрутити все те, що є цінним і важливим для десятків мільйонів українців. Але такі люди, як Ніссен Наумович, нагадують нам про те, що ми – народ-переможець, і наші батьки й діди у 1945 році перемогли фашизм, звільнили світ і дали вільне життя нам – своїм нащадкам!

Це був дивовижний за емоціями та наповненістю сенсом день.

Дякую, Одесо! І до нових зустрічей!


Всі новини
по темі