18 Листопада 2022
“Смарт-Холдинг, як стратегічний інвестор в Україну, попри руйнування та збитки, нанесені повномасштабною війною, планує продовжувати інвестувати у вітчизняні бізнеси та шукати нові можливості”, - зазначила Юлія Кірьянова, виступаючи 17 листопада на Київському Міжнародному Економічному Форумі.

Бізнеси, що входять в інвестиційну групу Смарт-Холдинг, з врахуванням охоплення територій присутності та за кількістю секторів економіки, відображають стан промисловості та виробництва під час повномасштабної війни по всій країні. Бізнеси суттєво пошкоджені, проте значна частина з них встояла та продовжує працювати. Їх відновлення, вже у модернізованому технологічному вигляді, потребує значних інвестицій.

"Війна значною мірою вдарила по інвестиційній привабливості українських активів і сьогодні вони недооцінені. Проте, ми твердо віримо в перемогу України та її  економічне відродження. Україна має величезний ресурсний потенціал, який має дати нашій країні потужний економічний поштовх до індустріалізації ХХІ сторіччя  – модернової, екологічної, та з великою доданою вартістю“, – зазначила Юлія Кірьянова. “Віримо в Україну і робимо наш вклад в перемогу та відновлення економіки!”

Компанія бачить свій вклад у розвиток економіки у відновленні металургійної промисловості та її оновленні відповідно до принципів декарбонізації (у групі Метінвест); збільшенні обсягів видобутку українського газу та розробці нових родовищ, одночасно з пошуком партнерства зі стратегічним інвестором; розвитку індустріального парку у Миколаєві та ряді проєктів з переробки сільгосппродукції з метою подальшого експорту продуктів з високою доданою вартістю. 

CEO Смарт-Холдингу також зазначила, що важливими передумовами притоку інвестицій мають бути забезпечення верховенства права, непорушність права власності та нульова толерантність до корупції. Критично важливими будуть і державні заходи стимулювання -  розвиток цільових інвестиційних фондів, державна іпотечна програма, фонд енергоефективності, можливості вільної торгівлі, податкове стимулювання, розвиток логістичних можливостей та галузеві програми підтримки індустрій. Як один із прикладів таких заходів Юлія навела стратегічну державну програму підтримки суднобудування, яка свого часу вивела Туреччину, Японію та Південну Корею у світові лідери цієї галузі.

Довідка

SMART HOLDING – одна з найбільших інвестиційних груп України. Інтереси Групи зосереджені в галузях, які є ключовими для економіки країни. Підприємства Групи інвестують в активи гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, сільського господарства, суднобудування, нерухомості й енергетики.

Стратегія SMART HOLDING спрямована на ефективне управління диверсифікованим портфелем інвестицій з метою збільшення його вартості в довгостроковій перспективі.
 
Всі новини
по темі