22 Липня 2016

Сьогодні на низці підприємств, що входять до сфери інтересів компанії Смарт-Холдинг, вкотре проходять незаконні обшуки.

Представники СБУ, прикриваючись сумнівними рішеннями судів, зайшли в офіси підприємств, заявляючи, що їхня мета — вивчення питання про нібито «причетність підприємств холдингу до фінансування тероризму».

Для мене абсолютно очевидно, що це нахабна, бандитська атака на мене як бенефіціара групи компаній. Причина одна — моя непримиренна політична та громадянська позиція, а також моя діяльність як опозиційного політика й мецената Української Православної Церкви.

Атакуючи мене особисто й компанії, які є великими роботодавцями та платниками податків, влада водночас спускає на гальмах антикорупційні розслідування та не здатна протистояти бандитському свавіллю, яке повернулося на вулиці з кривавих дев’яностих.

По суті, влада сама й очолила це кримінальне свавілля, поставивши собі на службу правоохоронців і ручних радикалів, зануривши країну в безодню хаосу, беззаконня та бандитизму.

Паралельно влада розв’язала війну з політичними опонентами, а також проти свободи совісті та віросповідання, свободи слова й зібрань, інших прав і свобод, гарантованих громадянам країни Конституцією.

Заявляю — уже восени ми докладемо всіх зусиль для розпуску цього парламенту війни, і відставки цього уряду соціального геноциду. Більше того, якщо Президент, гарант Конституції Петро Порошенко не зробить екстрених кроків для корінної зміни ситуації в країні, ми будемо ініціювати процедуру імпічменту і, переконаний, у цьому нас підтримають інші політичні сили, а головне — народ України.

Певен, нашій державі потрібен парламент миру, а також уряд розвитку, рівності, свободи і високих соціальних стандартів. А очолювати державу має лідер, завданням якого є не побудова авторитарного режиму особистої влади, а побудова успішної, вільної, щасливої України.

Всі новини
по темі