10 Жовтня 2018

З повідомлення в пресі та на сайті НАПК, я дізнався, що мова йде про те, що я не вказав у деклараціях за 2015 і 2016 роки вартість приміщень, які я орендую і в яких розміщена моя приймальня, а також вартість акцій деяких компаній. Агентство бачить у цьому «ознаки кримінального правопорушення».

Я знаю, що декларація заповнена мною повністю відповідно до вимог законодавства, а заяву НАПК про виявлення «ознак кримінального правопорушення» я розглядаю як продовження незаконного тиску влади на політичного опонента. Тим більше, у цьому разі представники Агентства демонструють повну некомпетентність, «творчо» трактуючи свої ж рекомендації. А про ущербність методики заповнення декларацій не говорив тільки ледачий.

У декларації зазначено всі компанії, акціями яких я володію безпосередньо, і в яких я є бенефіціаром, включаючи реєстраційні номери, адреси й кількість акцій, які мені належать. Інформація про володіння акціями декларується мною багато років поспіль, за весь час, як я є народним депутатом. Кожен може в цьому переконатися, ознайомившись із моєю декларацією, зайшовши на сайт НАПК.

Право оренди згаданих вище приміщень у декларації вказано, витрати, пов’язані з орендою цих приміщень, також. Ця інформація дає змогу повністю ідентифікувати об’єкти та здійснити перевірку. Мені приховувати нічого.

Що ж до НАПК, то їхні непрофесійні дії завдають прямої шкоди моїй репутації, і я залишаю за собою право звернутися до суду.

Всі новини
по темі