22 Грудня 2016

Я став членом української парламентської делегації в Парламентській Асамблеї ради Європи за дорученням нашої фракції партії Опозиційний блок.

Я проводжу багато міжнародних зустрічей із моїми колегами-парламентарями з різних країн Європи, ми часто обмінюємося думками, інформацією, оцінками того, що відбувається. Логічним було доповнити цю альтернативну дипломатію настільки поважним політичним і комунікаційним майданчиком, як ПАРЄ.

Фракція довірила мені можливість представляти український парламент в Асамблеї Ради Європи з простою і водночас дуже важливою метою — парламентарії більш ніж 50 країн світу мають почути альтернативний погляд на те, що відбувається в Україні. Що ще важливіше, участь у делегації в ПАРЄ — це не тільки можливість для озвучування позиції, але й можливість для обговорення того, що відбувається, у режимі реального часу, вироблення рішень, які визначають думку «Великої Європи» та її партнерів.

Так, я розумію, що резолюції ПАРЄ мають рекомендаційний характер і не завжди виконуються — як, наприклад, Україна не виконує резолюцію ПАРЄ від 27 січня 2015 року, згідно з якою Київ зобов’язаний відновити соціальні виплати для жителів територій, що перебувають сьогодні під контролем невизнаних республік. Але саме поставлення питання, сама можливість прориву інформаційної блокади й можливість озвучувати альтернативний погляд, альтернативну думку — вкрай важливі.

Моє включення до складу парламентської делегації викликало «бурхливу» реакцію в моїх політичних опонентів. Що ж, отже, ми все робимо правильно, і наш «караван» іде далі.

Всі новини
по темі