10 Липня 2019

Сьогодні зустрілися з мешканцями КСН «Мирний». Комітети самоорганізації населення я називаю комітетами порятунку населення, тому що вони були створені тоді, коли мешканців покинули напризволяще, а зараз завдяки їхнім власним зусиллям, відповідальності, ініціативі вони взяли якість свого життя у свої руки.

І результат такого управління – дуже гідний. І зараз у Маріуполі до влади прийшла нова команда з новими методами управління, у результаті з’явилася така зв’язка, як КСН-депутат міськради, закріплений за кожним комітетом самоорганізації населення. Завдяки, зокрема, і цьому вдалося збалансувати бюджет, оптимізувати витрати та зробити так, щоб витрати міського бюджету стали прозорими, щоб маріупольці бачили, куди витрачаються гроші.

У 2013 році в бюджеті міста було 100 млн дол., і зараз, у 2019 р., у бюджеті 100 млн дол. Тільки раніше на розвиток міста виділялося 6 млн дол., а зараз – 46 млн дол. Я це знаю, бо є акціонером великого градотворчого підприємства Маріуполя. І бачу, як місто перетворюється. Ми, як роботодавці, хочемо, щоб підприємства модернізувалися й місто перетворювалося, життя було комфортним, і щоб наші працівники не виїжджали з Маріуполя. І щоб місто було не тільки металургійною столицею України, а й туристичною.

Всі новини
по темі