17 Лютого 2016

Вчорашній фарс у парламенті — це спроба чинної влади уникнути відповідальності за найважчу кризу за всі 25 років із моменту набуття Суверенітету.

Наша політична сила не мала й не має ні найменшого бажання в цьому фарсі брати участь!

Нам не цікаві ці внутрішні розбірки і штовханина біля «корита» фракцій коаліції, яка ВСЯ, у повному складі — і «Народний фронт», і «Батьківщина, і «БПП», і «Самопоміч» — несе відповідальність за нинішню політику геноциду українського народу, за війну на Сході країни, за крах української промисловості та за безпрецедентне зубожіння українців.

Фракція «Опозиційного Блоку» дала голоси за визнання звіту уряду незадовільним, але водночас свідомо не брала активної участі у відставці КМУ.

Завдяки нашим 26 голосам роботу уряду визнали незадовільною. Якби не ми, то і цього б не було.

А голосувати за відставку Кабміну мали ті політичні сили коаліції, які його призначали. Це їхня політична відповідальність. Але й тут, як кажуть: «не змогли».

Я переконаний, що відставка Яценюка або його заміна на Міхеїла Саакашвілі, на будь-якого іншого претендента нічого не змінила б. Ми тільки дали б цій непрофесійній, популістській владі зайвий рік на знищення української економіки та руйнування держави як такої. Такого шансу ми їм не дамо.

Країні потрібна повна зміна влади й нова, робоча політична система. Тому, я переконаний, ще цьогоріч у нас має відбутися повне перезавантаження влади — перевибори парламенту і ПРЕЗИДЕНТА.

Всі новини
по темі