11 Липня 2019

10 липня відбулася дуже потрібна зустріч зі членами громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Маріуполя «Долг».

Обговорили соціальне становище військових пенсіонерів, стан із виплатами пенсій. Але головне – затребуваність суспільством колишніх військових. Воїни-афганці як ніхто інший розуміють, що таке війна, і знають справжню ціну миру. А наш обов’язок – завжди пам’ятати нашу історію.

У зв’язку з останніми обставинами в нашій країні всю нашу історію намагаються перекреслити та переписати. Наша партія завжди опиралася й була противником політики Порошенка, бо вважаємо, що саме вона привела нас до конфлікту. Минула влада була справжнім геноцидом щодо жителів Донбасу. Війна для минулої влади була засобом існування та підтримання рейтингів. Війна, яка триває вже 5 років, була викликана штучним чином. Через цю війну навіть люди на Донбасі дивилися один на одного через лінію розмежування.

Ми – партія Опозиційний Блок – вважаємо своїм обов’язком представляти інтереси жителів Донбасу. Війна повинна закінчитися, країну необхідно буде збирати воєдино, а Донбас відбудовувати. У цьому нам буде потрібна допомога «афганців» – людей, які пройшли через війну та знають ціну миру.

Всі новини
по темі