30 Квітня 2016

Напередодні світлого Христового Воскресіння, ввечері 30 квітня, спеціальним рейсом із Єрусалима до Києва було доставлено Благодатний Вогонь.

Сходження Благодатного Вогню — один з основних містичних моментів у християнстві, щорічно повторюване Чудо. Вогонь, який у невідомий науці спосіб з’являється у Храмі Христа Спасителя в Єрусалимі напередодні Воскресіння Господнього, передають своєрідною естафетою в усі християнські країни, і він символізує собою причетність усіх християн світу до єдиного Чуда, близькість Воскресіння, нову Благу Звістку.

Частинку Святого Світла до України доставили єпископ Бориспільський і Броварський, керівник справ Української Православної Церкви митрополит Антоній і народний депутат України від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський, який ось уже кілька років поспіль є меценатом цієї події.

Після прибуття прямо в аеропорту відбулося передання Благодатного Вогню представникам єпархій і парафій з усієї України, від яких Блага Господня Звістка, що зігріває, але не обпалює, розійдеться серед православних нашої країни.

«Сьогоднішня Україна — країна, яка гостро потребує Божої благодаті і Благої Звістки. В умовах, коли в Україні відбувається гоніння на канонічне православ’я, ми не можемо стояти осторонь і мовчати, не можемо не робити кроків для згуртування української православної громади. Я як громадянин, як православний християнин, як політик і великий роботодавець переконаний, що захист православних традицій, підтримка вірян, згуртування всіх здорових сил суспільства, досягнення миру і примирення в Україні сьогодні є абсолютним пріоритетом. Привезення з Єрусалима Благодатного Вогню — це важливий символ нашого єднання навколо нашої Віри, наших цінностей і навколо надії на благі звістки для нашої країни», — прокоментував особливе значення події народний депутат.

В. Новинський також привітав усіх православних України зі світлим святом Воскресіння Христового.

«Сьогодні чудове свято, найзначніше, найрадісніше, найбільш життєствердне. Сьогодні мільйони наших із вами співгромадян ідуть до церкви, урочисто, всією сім’єю, й отримують тисячолітню Благу Звістку про Воскресіння Господнє. Ця звістка зігріває наші душі й дає надію на те, що сили Правди й Добра переможуть, мир і спокій, стабільність і добробут повернуться на українську землю. Христос Воскрес!», — сказав політик.

Всі новини
по темі