25 Вересня 2016

Сьогодні люди в камуфляжі штурмували офіс «Смарт-Холдингу». Крім того, у всій країні в обшуках на підприємствах нашої групи було задіяно понад двісті осіб. З порушенням законодавства, з порушенням безлічі процесуальних норм.

Запитаємо, для чого це шоу? І я сам, і керівництво підприємств, бенефіціаром яких я є, завжди співпрацювали з правоохоронними органами, надавали всю необхідну інформацію, виконували всі букви закону.

Вважаю такі дії фактом грубого тиску на мене як представника опозиції. Владі не подобається те, що я займаю активну критичну до неї політичну позицію. Обшуки в «Смарт-Холдингу» не випадково почалися після того, як депутати Бундестагу та Європарламенту минулого тижня зробили низку резонансних заяв про системні порушення прав людини й основоположних принципів демократії в Україні (в цих заявах згадувалося й моє ім’я). Два дні тому вийшла моя стаття у впливовій британській «The Guardian» з аналізом реальної ситуації в країні.

Владі не подобається те, що її критикують. Чи не тому проти мене особисто й моїх колег з Опозиційного блоку кинуто весь репресивний апарат?

Хочу поцікавитися в наших правоохоронців: у нас хіба цілковитий лад і безпека на вулицях? Або і дня не минає, щоб не надходило повідомлення про новий резонансний злочин, розбій, вбивство, пограбування. Може, розслідувано вбивства Бузини та Шеремета?

І водночас влада розв’язала справжній терор проти опозиції, щоб залякати, закрити рот, змусити покинути країну. То, може, ГПУ, НАБУ і МВС варто ловити злочинців, а не виконувати злочинні накази про політичне переслідування інакодумців?

Хочу запевнити й політичних опонентів, і колег – ми не відступимо, не припинимо боротьбу з руйнівним для держави режимом, а свою рацію та честь будемо захищати всіма законними способами і в Україні, і в Європі.

Всі новини
по темі