02 Травня 2019

2 травня 2014 року в Одесі відбулася катастрофа, жертвами якої стали понад 250 осіб, серед яких 48 загиблих. За 5 років влада так і не змогла, а правильніше сказати – не захотіла знайти та покарати ні виконавців цього злочину, ні замовників. Слідство досі не дало жодної виразної та чесної відповіді.

Вважаю, що таке очевидне затягування процесу розслідування вказує на ймовірних організаторів масового вбивства. Ми говорили й говоримо – на нашу думку саме в рядах нинішньої влади потрібно шукати відповідальних.

Ми сподіваємося, що зі зміною влади українці зможуть знову почуватися в безпеці у власній країні, а злочини влади, яка керувала країною у 2014–2019 роках, будуть розслідувані й винні понесуть заслужене покарання.

І наша політична сила докладе максимум зусиль, щоб пам’ять про жертви й постраждалих не була забута, щоб рідні та близькі отримали гідну підтримку, захист і повагу, а головне – восторжествувала справедливість, і всі винні понесли заслужене покарання. І справжня, а не сфабрикована правда про катастрофу 2 травня стала загальновідомою та загальновизнаною і в Україні, й у світі.

А сьогодні ми всі помолимося за загиблих того страшного дня.

Упокій, Господи, душі спочилих рабів твоїх!

Всі новини
по темі