05 Липня 2019

Колишня влада замість проведення реформ ставила експерименти в питаннях освіти, медицини, мови та церкви, розділяючи суспільство. Саме тому наша фракція Опозиційного блоку у Верховній Раді не підтримала жодну реформу, що проводилася колишньою владою. Реформи повинні мати зовсім інший результат – у системі освіти має підвищуватися якість навчання, його доступність і оплата праці вчителів.

Про це ми говорили 3 липня на зустрічі з педагогами Маріуполя. До речі, викладачі підтримали мене в тому, що найбільшого удару по освіті може завдати мовний закон. В Україні фактично 70 відсотків населення в спілкуванні використовують російську мову. Держава зобов’язана підтримувати їх і всі регіональні мови. А скорочення кількості предметів призведе до падіння рівня освіченості населення.

Ми виступаємо за те, щоб була проведена цілковита бюджетна децентралізація, щоб податки, які сплачуються підприємством на тій чи іншій території, залишалися тут. Щоб екологічний податок залишався в Маріуполі, а громада міста могла спрямувати ці гроші на потреби жителів – насамперед, на медицину й освіту. Ми хочемо створити такі умови в місті, щоб діти знали, що в цьому місті вони зможуть комфортно навчатися, працювати, розвиватися та відпочивати.

Всі новини
по темі