14 Липня 2019

Мене часто запитують, у чому різниця між нашою політичною силою – партією «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» – і партією «Опозиційна Платформа – За Життя» (ОПЗЖ).

Я розумію людей, бо ОПЗЖ активно експлуатує символіку та риторику ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, використовуючи для пропаганди провідні телеканали, які належать тій самій ОПЗЖ.

ОПЗЖ створили люди, які весь період перебування Петра Порошенка при владі активно підігравали йому і відвідували його кабінет на Банковій частіше, ніж свій. Вони допомагали вивести Порошенка до другого туру нещодавніх президентських виборів. Ці люди були виключені з фракції ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК у парламенті, тому що їхні нездорові амбіції йшли врозріз партії й людей, які голосували за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК у 2014 році.

Зараз у списку ОПЗЖ перебувають 11 осіб із найближчого оточення Порошенка. У їхньому списку опинився й Ілля Кива, який у 2014–2016 роках закликав вбивати жителів Донбасу, а зараз перебуває в партії, яка нібито представляє інтереси південного сходу. Список ОПЗЖ – це просто схрещення «вужа та їжака». Політики, які стоять поруч у списку, ще нещодавно, не соромлячись, поливали брудом один одного. Ця партія після того, як потрапить до Парламенту, відразу ж розділиться на групки за інтересами, і вони навряд чи будуть думати про інтереси виборців.

Упродовж п’яти років «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» послідовно боровся з режимом Порошенка, у лавах нашої партії перебувають політики, багато з яких – і я зокрема – зазнали репресій із боку попередньої влади. Мене позбавили депутатської недоторканності та завели безліч кримінальних справ.

Наші ж колишні колеги боролися проти нас. І продовжують боротися. Саме вони «руками» кишенькової Аграрної партії оскаржували результати жеребкування, у результаті якого ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК отримав № 1 у бюлетені. ОПЗЖ ж отримали шостий номер.

Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», висловлюючись церковною термінологією, є канонічною опозицією. Протягом усього періоду існування ми жодного разу не пішли на компроміс із чинною владою, завжди відкрито висловлювали свою думку, не зрадили своїх виборців і чітко дотримувалися інтересів тієї частини населення, яка довірила нам свої голоси та бачила в нас захист протягом важких років, що випали на долю українців за останні роки. Зараз у списку опозиційного блоку є мери великих і малих міст, промисловці, директори великих підприємств, які мало говорять, але багато роблять. За їхньою спиною стоять реальні справи, їхніми зусиллями Україна пройшла масштабну економічну кризу, яка розгорталася через недалекоглядну політику минулої влади.

У населення нашої багатостраждальної країни за останні роки є тисячі обґрунтованих причин невдоволення й обурення щодо політики, яку проводить режим Порошенка. Це, насамперед, війна – основний бич українців, який привів країну до хаосу, безладу, розділив країну на протиборчі табори, дав їжу яструбам і мародерам, яких Петро Олексійович наплодив сповна і від яких потрібно рятувати країну якомога швидше. Це й розруха, бідність, геноцид, церква, мова – список можна продовжувати…

21 липня наша країна зробить важливий крок – буде обрано новий парламент. Дуже хочеться вірити, що парламент нового скликання буде більш конструктивним і незалежним, і що його діяльність допоможе об’єднати нашу країну. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Божою волею стоїть на ПЕРШОМУ МІСЦІ у виборчому бюлетені. Приходьте на вибори, зробіть свій внесок у розвиток нашої країни. За ваш вибір на користь «Опозиційного блоку» – партії № 1 – вам ніколи не буде соромно.

Всі новини
по темі