22 Травня 2024
Сьогодні ми святкуємо день пам'яті одного з найшанованіших у світі святих.

Святитель Миколай, архієпископ Мир Лікійських, протягом сотень років залишається взірцем щирої твердої віри та безмежної гарячої християнської любові.

Тільки така віра і тільки така любов можуть творити справжні чудеса, дарувати чистоту намірам і відвагу серцю, здатні змінити життя окремих людей та цілих народів на краще.

Усі ми добре знаємо історію життя святого Миколая Чудотворця. Хто ще міг би зупинити рукою меч ката на місці страти невинних? Хто міг так само сміливо та відверто виступати проти владолюбних правителів і корисливих придворних, лукавих розкольників та ідолопоклонників? Дбати неупереджено про вельмож і простолюдинів?
Ім’я Миколай означає -  «переможець народів». І святитель Миколай справді став міцною зброєю Божественної слави. До сьогодні він здобуває перемогу за перемогою над багатьма пристрастями та гріховними оманами, що сковують людські серця, своєю чудесною допомогою приводить вічні душі людей до нового життя та до світла Істини, до Спасителя Христа.

Сьогодні нам дуже необхідне його молитовне заступництво, щоб святитель Миколай допоміг нам усім зміцнитися у православній вірі, в християнській любові та надії. Щоб з його допомогою та Божою милістю нам вистачило мудрості зупинити безумство війни, припинити весь цей розгул гонителів Церкви Христової, які давно спалили свою совість, остаточно розтоптали нашу Конституцію та просто здоровий глузд. Паразитуючи на хибному патріотизмі, вони прагнуть лише поглиблення розколу в нашому суспільстві, намагаються зруйнувати останні опори державної будівлі.

Вірю, що люблячий пастир і отець святитель Миколай завжди чує наші молитви та обов’язково втрутиться у справи беззаконників.

Помолися, отче Миколає, як тільки ти один можеш, за наш народ і за нашу богохраниму землю!
Зі святом, дорогі брати і сестри!
 
Всі новини
по темі