17 Серпня 2019
Сьогодні виповнюється п'ять років з того дня, як на чолі Української Православної Церкви встав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Ця подія має по-справжньому історичне значення для доль канонічної Православної Церкви і всього українського народу.

Обрання першосвятителя Української Православної Церкви збіглося з важкими випробуваннями, що спіткали нашу країну. Війна і смута, спроби втягнути Церкву в політичні протистояння, грубе втручання політиків в справи Церкви, штучне підігрівання церковного розколу і початок гонінь проти канонічного Православ'я ...

Блаженніший Онуфрій в цій ситуації виступив в ролі справжнього миротворця, що не піддавшись спокусам і пристрастям і не ставши на бік тієї чи іншої сили в громадянському конфлікті. Протягом п'яти років він невпинно молиться про мир і особистим прикладом закликає громадян України до найголовнішого - примирення і любові, а очолювана ним канонічна Українська Православна Церква продовжує нести свою рятівну миротворчу місію на всіх територіях нині розділеної України, тим самим через Церква незримо зберігаючи і її єдність.

Хочу висловити йому глибоку вдячність за все те, що він робить для всіх нас - багатотисячної пастви Української Православної Церкви, кожен раз «вважаючи душу свою за вівці своя».

Всі ми дякуємо Господу, що в настільки важкий час він послав нашої Церкви такого мудрого керманича як Владика Онуфрій. Можна бути впевненим, що Українська Православна Церква під його первосвятительским керівництвом не ухилиться з істинного шляху, але буде і далі утверджувати в українському суспільстві рятівні мир і любов Христові.

Нехай Господь Своєю благодаттю і далі зміцнює Вас, Ваше Блаженство, на вашому важкому шляху архіпастирського служіння. Бажаю Вам здоров'я і сили на багато і благая літа!
Всі новини
по темі