16 Лютого 2022
Сьогодні спільно з Рінатом Ахметовим здійснили робочу поїздку до Маріуполя. Для нас було важливо зустрітися з працівниками підприємств, що входять до холдингу «Метінвест» (особливо з огляду на те, що цими днями флагман української металургії, ММК ім. Ілліча, святкує своє 125-річчя), наживо поспілкуватися з тими, завдяки кому розвивається металургійна галузь, підтримати міську владу, яка дбає про розвиток соціальних програм, парків, лікарень, шкіл, дитячих садків. До речі, влада Маріуполя справді зробила багато для того, щоб місто стало найкомфортнішим в Україні.

Також ми відвідали будівництво нового цеху холодного прокатування, який має запрацювати через три роки і в який «Метінвест» планує інвестувати понад 1 млрд доларів.

Сам факт великих довгострокових інвестицій у промисловість, в екологічні програми, у міську інфраструктуру – найкраще свідчення того, що ми пов’язуємо своє майбутнє з Україною та віримо у швидке мирне вирішення конфлікту на Донбасі, у єдність та економічний розвиток країни.
 
Всі новини
по темі