12 Липня 2019

Сьогодні в Одесі разом із міським головою Геннадієм Трухановим, народним депутатом Сергієм Ківаловим, депутатами фракцій Опозиційного Блоку місцевих рад Одеської області, а також нашими однодумцями та вірянами Одеси й області ми пройшли в Хресній Ході в день пам’яті славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра й Павла та святкування чудотворної Касперівської ікони Божої Матері – Небесної Покровительки Причорноморського краю.

У ході з Касперівським чудотворним образом Цариці Небесної взяли участь приблизно 5 тисяч осіб. Хресна хода пройшла від Свято-Успенського кафедрального собору на вулиці Преображенській до Спасо-Преображенського кафедрального собору на Соборній площі. Святкову Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Одеси здійснив Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський. На площі перед собором було здійснено святковий молебень, під час якого духовенство та віряни піднесли молитви про мир в Україні та процвітання Одеси.

Нехай чудотворний образ Касперівської ікони Божої Матері зберігає Одесу й усю Україну, як зберіг місто від ворожих військ у 1854 році, під час Кримської війни! Молимося про мир у нашій країні.

Всі новини
по темі