17 Серпня 2022
Вісім років тому багатомільйонна паства Української Православної Церкви здобула в особі Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мудрого архіпастиря, дбайливого духовного отця та старанного молитовника.

Час, коли Господь поставив Блаженнішого на чолі нашої Церкви, не має аналогів у сучасній історії. Гріх людський, не втрачені вчасно розколи, смути та небудування привели до найстрашнішого — кровопролиття на нашій святій українській землі. Це період найтяжчих випробувань нашої віри, нашої совісті, нашої людяності.

Скільки нічим не підтверджених наклепів, звинувачень, ненависті було обрушено на нашу Церкву у перші місяці війни. І серед цього вихору подій Блаженніший не піддається спокуси, стоїть твердо, непохитно. Він ні на крок не відходить від вчення святих отців, від церковних канонів і традицій, і тим самим навчає нас любові та відданості істинної Христової Церкви.

Митрополит Онуфрій завжди залишається дуже простим і доступним. Несе своє служіння смиренно і мудро, безперестанку молиться за Вітчизну нашу, народ наш православний, спрямовує Богом довірену йому паству до спасіння.

Ми часто шукаємо приклади для наслідування в минулому, а з Божої милості цей приклад істинного пастиря, приклад справді християнського життя прямо перед нашими очима — «Прийди і виждь», як говориться в Євангелії.

Цього урочистого дня я синівні бажаю Його Блаженству світу серцевого, міцності сил і невичерпної Божої допомоги.

На Ваших плечах, дорогий наш Владика і Отець, лежить нелегкий хрест, але з Вами завжди підтримка Ваших помічників та сомолитовців, Ваших вірних побратимів та духовних дітей.

Всі ми суто молимося за Вас, про Ваше благополучне та рятівне служіння на благо Церкви та народу України.

Сердечно вітаю Вас із черговими роковинами Вашої інтронізації на предстоятельський престол Київських Митрополитів, Блаженніший Владико!

Багато Вам і блага літа!
Всі новини
по темі