21 Вересня 2022
Сьогодні Православна Церква святкує Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії.

Це світле і зворушливе свято, сповнене особливої радості.

У світському календарі безліч червоних дат, відзначених пам'яттю людей великих, гідних — тих, хто зробив свій вагомий внесок у розвиток людства. Але жоден з них не зрівняється і навіть близько не наблизиться до Тієї, Чий день народження ми святкуємо сьогодні — до Пречистої Божої Матері.

Вона народилася не в імперських столицях і не в мармурових палацах. Та, що піднялася понад усіх ангелів Небесних, побачила світло Боже в невеликому і запорошеному містечку Назареті, у небагатому палестинському домі, у престарілих благочестивих батьків, які вимолили собі чудову дитину десятиліттями молитов, віри, любові, терпіння та щедрої милостині.

Окрасою Пречистої Діви Марії стали не зовнішні ознаки земної величі і шляхетності, а надзвичайна внутрішня чистота і краса душі, незбагненна віра і смирення — ті небесні чесноти, які й сьогодні осяють серце кожної людини, яка звертається до Неї.

За свою любов до Бога Пресвята Богородиця спромоглася стати вінцем всього людства і тільки Вона – одна з усіх людей виявилася гідною стати Матір'ю Спасителя світу – Христа. Ліствицею, яка з'єднала знову Небо та землю.

Цариця Небесна - Покровителька всього роду людського, наша милостива і швидка Заступниця, наша Небесна Покровителька і Ходатайка. За Її материнським словом Господь у всі часи посилав утіху народові землі нашої, зміцнював його благодаттю, рятував від багатьох бід та нещасть.

Мати Божа завжди поруч з нами, тільки ми повинні звертатися до Неї зі щирою, гарячою молитвою, особливо коли дуже важко.

Вшануймо Божу Матір сьогодні і в усі дні, щоб Господь благословив нас миром. Нагородив нас мудрістю правильно в ньому жити. Обдарував нас силою цей світ зберегти та передати його своїм дітям.

Радості серцевої та любові всім нам!
Пресвята Богородиця, допомагай нам!
Всі новини
по темі